Пошукав я парсер логів, не знайшов такий як нам потрібен і звичайно написав свій велосипедик. Тепер, коли якийсь з сайтів починают кравлити, ми отримаємо повідомлення в слек. Скоро щей й автобан добавлю, вийде самописний fail2ban, для логів IIS, на Windows.
Обирали з сином, що подивитися і трапився нам Last Action Hero. Кожен раз дивуюся, який кльовий фільм. Поява T-1000 в кадрі чого тільки вартує.
А на роботі сьогодні знайшли цікавий баг в нашій бекенд реалізації шаблонизатору mustache. Він працює в нас вже років сім, дуже рідко я туди щось дописую нове. Був впевнений, щоб багів там вже нема :)
І ось полагодження цього багу — ідеальне програмування! Немає БД, немає веб-інтерфейсу, немає файлів шаблонів; є тільки жонглювання строками, для якого можна писати короткі і зрозумілі юніт-тести. Лагодити таке я дуже люблю, але стається таке дуже рідко.
Все ж таки продовжую вивчати потихеньку Rust. Починає проявлятися його краса та строгість.
Ха, ніколи не думав, що так можно!
Keywords Reserved for Future Use
Почав вивчати і пробувати Rust, виявилося він занадто низкорівневий для мене, я не пишу нічого системного вже давно.
Однак документація приємна і зрозуміла.
З жовтня московити запустили 800+ ракет по критичній інфраструктурі України.
Сьогодні був чудовий день. Сонячно, мороз, але не холодно, без вітру, трохи снігу. І на роботі класну штуку почав робити. І в басейн сина звозив.
Як би ж не війна.
Нещодавно обговорював з колегою, що війну може зупинити велика природна чи техногена катастрофа в рфії. І от вона сталася, але нажаль не в рфії. 1000 км на північ і трохи на схід і було б саме те.
Сьогодні працювало вуличне освітлення.
Так хочется сісти і програмувати, а не оце розбирати пошту і вирішувати і відповідати, які забаганки ми можемо зробити, а які ні.
Заюзав напівавтоматичний переїзд акаунтів меж серверами мастодону. Все пройшло норм, фоловери з @rukeba переїхали сюди, до @keba.
Останніми тижнями машин на дорогах помітно поменшало. Ще восени набережна була в тянучках зранку, тепер спокійно проїджається. Що коїться? Знову багато народу звалило з міста як в березні?
Їду пасажиром по набережній в Mitsubishi Outlander десь з нульових. Така жорстка підвіска, що кава виплескується з закритого стаканчика, який я тримаю в руці.
Вражає Іспанія. Десь там далеко від України, біля морів, океанів і Африки. А донатить овердофіга.
Обіцяє 50+ Леопардів, це найбільше серед усіх.
Позавчона увечері замовив черговий ББЖ для роутера на Промі. Через пару годин скасував замовлення, бо знайшов інший, дешевше і гарніше.
Сьогодні вранці смс від Пром: Дякуємо за замовлення!
Чомусь вайфай від LTE роутера має найвищий пріорітет і до нього автоматично підʼєднуються всі девайси, навіть коли є вайфай від нормальних кабельних роутерів. Хоч ходи на балкон і вимикай його!